21 vjeçarja nuk lejohet të hipë në avion, do iu çudisë ARSYEJA

Një vajzë 21-vjeçare me emrin Emily O’Connor është shokuar kur punonjësit e linjes ajrore Thomas Cook nuk e kanë lejuar që të hipë në avion. Ngjarja ka ndodhur në aeroportin e Birmingham.

Mësohet se vajza ishte veshur me pantallona portokalli dhe një bluzë të shkurtër të zeze. Sipas the Mirror vajzës nuk i është lejuar që të udhëtojë pasi stjuardesat thanë së veshja e saj ishte provokuese.

Lajmi u be i ditur kur 21-vjecarja hodhi në Tëitter fotografinë e saj dhe pyeti shoket e saj nese do e lejonin që të udhëtonte me këtë veshje shiko v,ideon e me poshtme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *