38 vjecari që u gjet i varur në bur.gun e Beratit, zbulohet lidhja e tij me studenten e mjekësisë që u v.ra nga i dashuri në Tiranë

Dalin detaje të reja nga ngjarja e djeshme në Berat, ku një i dën.uar tentoi t’i japë fund jetës. 38-vjeçari Bujar Murati nga fshati Lybeshë i rrethit të Poliçanit u gjet i varur në qelinë e tij nga punonjësit e bur.gut dhe u dërgua me urgjencë drejt Spitalit Rajonal të Beratit.

38-vjeçari mbërriti në gjendje kome në spitalin e Beratit dhe për këtë arsye u dërgua me urgjencë drejt Tiranës, ku po luf.ton me jetën pasi është në gjendje të rëndë shtype rekl,am dhe shiko videon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *